با همکاری شرکت سایتک (شریک تجاری سیتکو) امکان اخذ نمایندگی رسمی شرکت اروپایی ۳CX در ایران میسر گردید.

راه کار ۳CX مشهورترین راهکار مبتنی بر فناوری VoIP است که با سیستم عامل ویندوز سازگار است و علاوه بر امکانات پیشرفته فراوان از ظرفیت بسیار بالا (۱۰۰۰ تماس همزمان) پشتیبانی می کند. این برند علاوه بر نسخه های مرکز تلفن و تماس، از کنفرانس ویدیوی تحت وب و یا ماژول پرکاربردی نظیر صدور صورت حساب نیز پشتیبانی می نماید.

از مشتریان بزرگ این برند می توان به نام های بزرگی چون کمپانی پپسی، میتسوبیشی موتورز، باس/هوگو، هواپیمایی ترکیه/ترکیش ایرلاینز، شرکت بویینگ، بانک امریکن اکسپرس، … اشاره کرد.

برای کسب اطلاعات فنی، تهیه مجوزهای نرم افزار، پشتیبانی فنی مستقیم، سخت افزار مناسب و دوره های آموزشی با سیتکو تماس بگیرید. سایت رسمی شرکت: www.3CX.com

درباره راهکار ۳CX ۳CX، یک IP PBX نرم افزاری فوق العاده قوی Windows Based می باشد که جایگزین بسیار مناسبی برای سخت افزارهای اختصاصی می باشد و برای آن دسته از کارشناسانی که باWindows آشنایی دارند، گزینه مطلوبی است چرا که استفاده، مدیریت و کنترل تماس ها در آن بسیار آسان است.

IP PBX های ۳CX به طور خاص برای مایکروسافت ویندوز توسعه یافته و بر مبنای استاندارد های پروتکل SIP کار می کند که مدیریت آن بسیار ساده است و قابلیت استفاده از هر IP Phone که SIP Support می باشد را فراهم می آورد. (چه سخت افزاری و چه نرم افزاری)

از مزایای این نرم افزار کاهش هزینه های مخابراتی است و نکته قابل توجه در استفاده از این راهکار آن است که هیچ محدودیتی در خصوص تعداد کاربران وجود ندارد.

قابلیت های کلیدی:

یک مرکز تلفن کامل با قابلیت انتقال تماس، مسیریابی و صف بندی تماس کاهش قابل توجه هزینه خرید در مقایسه با PBX های سنتی و سخت افزاری با قابلیت های مشابه مدیریت آسان سیستم و قابلیت پیکربندی و مانیتورینگ سیستم تحت وب پشتیبانی از ارتباطات یکپارچه، تشخیص حضور کاربر و یا دریافت پیام صوتی از طریق ایمیل اپراتور خودکار با قابلیت پیکربندی آسان و سریع کاهش هزینه تماس های درون سازمانی و راه دور قابلیت استفاده از کلیه تجهیزات استاندارد SIP به جای تلفن ها و تجهیزات اختصاصی گرانقیمت حذف سیم کشی تلفن و حرکت آسان کاربران در محل کار، بدون از دست رفتن تماس استفاده، مدیریت و کنترل آسان تماس ارتباط با سیستم مخابرات شهری (PSTN) با استفاده از دروازه و یا کارت های VoIP استاندارد صرفه جویی در هزینۀ تماس با استفاده از تکنولوژی SIP، سرویس VoIP و اتصال از طریق Skype طراحی و پیکربندی بدون محدودیت با استفاده از انواع برند ها و تکنولوژی های استاندارد VoIP

چاپ/برون‌بری